درباره ما

شرکت نیروگاهی تتاپاور تنها شرکت دانش‌بنیان در زمینه موتور ژنراتور در ایران می باشد. این شرکت در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه مشاوره واحدهای نیروگاهی و صنعتی در تبریز آغاز کرده و در سال ۱۳۹۲ با تاسیس دفتر مرکزی فروش در مشهد پا به عرصه احداث نیروگاه های مقیاس کوچک chp گذاشت. و همچنان فعالیت خود را در زمینه خدمات مشاوره ای تجدید ساختار و بهینه سازی سیستم های برقی و سنکرون سازی و … ادامه داده است. شرکت تتاپاور دارای پنج محصول که تاییدیه دانش بنیان دریافت کرده اند، از جمله سیستم کنترلی (برد ECU) موتور ژنراتورهای گازسوز، دیزلی و دوگانه سوز می باشد.

مفتخریم اعلام کنیم که شرکت تتاپاور برای نخستین بار در کشور طراحی و تولید سیستم‌های کنترل ECU را انجام و به مدت هفت سال بر روی موتور ژنراتورهای خود نصب و در حالت دائم کار در نیروگاه خود مورد بهره برداری قرار داده که باعث افزایش ۲۰ درصدی راندمان موتور می شود. و جای خوشبختی است که این محصول هم اکنون به تولید انبوه رسیده و بیش از صدها نمونه از آن روانه بازار شده است. شرکت تتاپاور تنها شرکت دانش‌بنیان در زمینه تولید و مونتاژ انواع موتور ژنراتور با برندهای معتبر دورمن، مان، ولوو، ایویکو، بنز، اسکانیا و … که دارای نمایندگی‌هایی در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، اهواز و اصفهان می باشد، دارای نمایندگی فروش پرکینز موتورسازان و همچنین دارای کارخانه تولید موتورهای دیزلی در تبریز (بنیان دیزل سابق) و تولید موتور ژنراتورهای پایه گازسوز در مشهد است.

با توجه به تحریم ها امکان مانیتورینگ موتور ژنراتور در ایران وجود ندارد و تتاپاور تنها تولید کننده این کالای استراتژیک کنترل از راه دور موتور ژنراتور، در ایران می باشد.

در پی این امکان (مانیتورینگ) مفتخریم با بهترین تکنسین های فنی در ۲۴ ساعت شبانه روز، از راه دور موتور ژنراتور شما را عیب یابی و در کمترین زمان ممکن به ارائه خدمات پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش بپردازیم….

دستاوردها

تقدیرنامه های شرکت تتاپاور

برخی مشتریان ما