درباره ما

شرکت نیروگاهی تتاپاور تنها شرکت دانش‌بنیان در زمینه موتور ژنراتور در ایران می باشد. این شرکت در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه مشاوره واحدهای نیروگاهی و صنعتی در تبریز آغاز کرده و در سال 1392 با تاسیس دفتر مرکزی فروش در مشهد پا به عرصه احداث نیروگاه های مقیاس کوچک chp   گذاشت. و همچنان فعالیت خود را در زمینه خدمات مشاوره ای تجدید ساختار و بهینه سازی سیستم های برقی و سنکرون سازی و ... ادامه داده است. شرکت تتاپاور دارای پنج محصول که تاییدیه دانش بنیان دریافت کرده اند، از جمله سیستم کنترلی (برد ECU) موتور ژنراتورهای گازسوز، دیزلی و دوگانه سوز می باشد. مفتخریم اعلام کنیم که شرکت تتاپاور برای نخستین بار در کشور طراحی و تولید سیستم‌های کنترل ECU را انجام و به مدت هفت سال بر روی موتور ژنراتورهای خود نصب و در حالت دائم کار در نیروگاه خود مورد بهره برداری قرار داده  که باعث افزایش 20 درصدی راندمان موتور می شود. و جای خوشبختی است که این محصول هم اکنون به تولید انبوه رسیده و بیش از صدها نمونه از آن روانه بازار شده است. شرکت تتاپاور تنها شرکت دانش‌بنیان در زمینه تولید و مونتاژ انواع موتور ژنراتور با برندهای معتبر دورمن، مان، ولوو، ایویکو، بنز، اسکانیا و ... که دارای نمایندگی‌هایی در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، اهواز و اصفهان می باشد، همچنین دارای کارخانه تولید موتورهای دیزلی در تبریز (بنیان دیزل سابق) و تولید موتور ژنراتورهای پایه گازسوز در مشهد است.

 

با توجه به تحریم ها امکان مانیتورینگ موتور ژنراتور در ایران وجود ندارد و تتاپاور تنها تولید کننده این کالای استراتژیک کنترل از راه دور موتور ژنراتور، در ایران می باشد.

در پی این امکان (مانیتورینگ) مفتخریم با بهترین تکنسین های فنی در 24 ساعت شبانه روز، از راه دور موتور ژنراتور شما را عیب یابی و در کمترین زمان ممکن به ارائه خدمات پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش بپردازیم.

 

دستاوردهای شرکت تتاپاور

طراحی و تولید نخستین برد سنکرون موتور ژنراتور

طراحی و تولید نخستین برد دوسوخته موتور ژنراتور

طراحی و تولید نخستین پاورمیتر

طراحی و تولید نخستین برد کنترل گاورنر

طراحی و تولید نخستین برد محافظ شیربرقی

طراحی و تولید برد کنترلی ECU

طراحی و تولید سامانه مانیتیورینگ موتور ژنراتور

طراحی و تولید نخستین موتور ژنراتور گازسوز